Říjen 2010

2. kapitola Sabrina

31. října 2010 v 17:16 | Beltrix |  Povídka- o všem co mě zrovna napadne
Ahojky broučáci, ¨
tak došla mi inspirace co sem přidat, ta k sem hážu další část kapčy:

Byl temný večer. Venku kvílela meluzína a několik blesků ozářilo co chvíli noční oblohu. Sabrina seděla na pohovce, na klíně notebook a upíjela kvalitní červené víno. Právě přidávala popisky k jednotlivým domům, jejichž prodej zajišťovala jejich realitní kancelář. Když měla hotovo rozeslala emailem pozvánky na svatbu. Na zlatou svatbu jejích rodičů. Je neuvěřitelné, že spolu vydrželi tak dlouho. Povzdychla si. To její manželství krachovalo už 6 let po svatbě. Tedy ne, že by chtěla podat žádost o rozvod, to nikdy! Ona přeci nebude tou, která rozvrátí rodinu! Ale cítila, že pokud se něco nestane, tak se to projeví i na jejím přístupu k dětem. Když nad tím tak přemýšlela, byl podezřelý klid. Vypnula notebook, dopila skleničku, protáhla se a láhev odnesla do ledničky. Pak zhasnula světla a nakoukla do dětské pokoje. Martin by služebně pryč, tak měla svatý klid. Sabinka se choulila pod peřinou a sotva dýchala strachy, když však uviděla, že ten kdo otevřel dveře byla maminka, tak si oddechla a mohla spokojeně usnout. Caterine a Eric ti spali už dávno, holčička svírala v rukou růžového medvídka a klučík měl v puse prstík. Sabrina se usmála a tichounce zavřela dveře. Teď může jít s klidnou hlavou spát.

Vzdát se?

9. října 2010 v 21:14 | Beltrix |  Taneční
Ahojky lidi,
tak poslední dobou mě už taneční nebaví. Ne jako že by mě nebavilo tancovat- to nehrozí, ale nebaví mě koukat na otrávený případně znechucený pohledy kluků, když se mnou mají tancovat. A tak přemýšlím, že to asi vzdám.
Ptám se- má to cenu?

Má!


Proč bych se měla omezovat v něčem, co mě baví, jen proto, že se někomu nelíbím? To bych pak přeci ani nemohla chodit do školy- i tam se najdou lidi, kterým se protivím, nemohla bych chodit po městě- určitě se najde někdo, komu prostě po chuti nebudu.

Ale co bych z toho života měla?? A navíc- kdo dává ostatním právo chovat se, tak jak se chovají? Kdo?

Nevím, kdo, ale vím jedno- já se nevzdám, já budu za svá právě bojovat, protože nejsem o nic horší ani lepší než ostatní!