Úvodní hodina

23. května 2010 v 15:35 | Beltrix |  Taneční
Ano, slyšíte správně i mě už dostihly taneční. V pátek 21.5.2010 od 18.30 do 20.30 proběhla úvodní lekce. Já jsem to nijak zvlášť neprožívala až do pátečního odpoledne, ale pořád jsem doufala, že se kouknem na přehlídku šatů a zase půjdem domů. Jsem se pěkně přepočítala. Nejdřív jsme doma nemohli najít průkazky, pak jsem nevěděla, co na sebe, pak se mi rozpadl účes... Nakonec jsme šťastně vyrazili. Celou cestu autem jsem se kontrolovala v zrcátku.
Pak jsme v Hoře uviděli prvního kluka v obleku a následně další a mě přepadla děsná nervozita.
Zaparkovat se nám povedlo celkem blízko Lorce, tak to bylo fajn. Ovšem když jsem viděla všechny ty načančany holčičky, tak mi sebevědomí spadlo někam na podlahu auta a odmítlo vystoupit se mnou. Celou cestu jsem se snažila schovávat za mamkou a snad se mi to i dařilo. Šla jsem s našima na balkón a odmítla jsem jít dolů. Nakonec jsem přeci jen šla, když jsem viděla, že už pár holek sedí. Sedla jsem si na židličku ve třetí- poslední- řadě úplně na kraji. Po chvíli se místa začaly zaplňovat a mohlo se začít. Učitelé se nám nejdříve představili a začalo se módní přehlídkou, ta byla zajímavá, ale já se začala děsit toho, co bude jestli už budem tancovat- že zůstanu jako jediná sedět na židli. Naštěstí je nás míň holek a víc kluků, tak se to stát nemohlo.
No a že se naučíme první tanec. Tak samozřejmě jsem zůstala sedět mezi posledníma a vedle mě si na uvolněné místo sedla jedna holčina, vypadala sympaticky, tak jsem se s ní dala do řeci- vím, jen že chodí na Palachovku a jmenuje se Marcela, víc bohužel nic, ale snad ji v září najdu. No a pak se nás lektorka ptala jestli jsme taky v kurzu a když jsem odpověděly, že ano, tak k nám nahnala 2 kluky, kteří se už tlačili pro holky z kurzu B.
Nejdřív byl menší problém s tím, na jaké rameno se mám zaháknout, ale i to jsme zvládli. Tanečník se mi sice zapomněl představit, takže jsem se ho musela zeptat, ale naštěstí byl sympatickej a taky pěkně nervozní. Marcela byla za mnou. Tancování nám zpočátku moc nešlo, ale ke konci jsme už šli celkem dobře... Následovala přestávka. Šlá jsem za našima na balkón a taťka mi skočil pro pití. Tam jsem si roztrhla punčocháče o židli a zjistila, že mám roztrhlou i sukni. Asi po 10 minutách po svolán zpět na židle přišel taťka s pitím, tak jsem si stačila jen loknout a uháněla dolů.
Zase byla přehlídka tentorkát šatů na věneček. Marcela stála chvíli za mnou a pak se mi ztratila. Pak následoval druhý tanec, tentorkát začínalo B a my až potom. No a my holky z A jsme měly "výhodu" že byla dámská volenka. Všichni hezcí kluci byli pryč a ti ostatní přede mnou prchali :o) no jo, modelka nejsem :o) A Dominika- tanečníka pro první tanec- jsem nikde nenašla. Tak jsem požádala nejbližšího kluka, sice váhal, ale šel. Taky se nepředstavil, ale tohle nervozitou rozhodně nebylo... Prostě frajírek. No a naštěstí se tančil samostatně, tak to bylo fajn a musím říct, že mi to i docela šlo... lépe než mému tanečníkovi... taková škodolibá radost :o)
No a pak jsem se jen stihla s Mací rozloučit a musela jsem domů. A na strach a stud jsem úplně zapomněla. Po prvním tanci mi už bylo jedno, co si kdo o mém oblečení, mé postavě a mým tančení myslí.... stejně jako asi všem.

Už se těším na září, protože to budem už víc rozházení- v Kutný Hoře sou 4 základní školy, tak tam byli lidi především odtamtud a tak se znali.... jen já Nikča a Vašek byli od nás... což bylo dost málo, navíc- Nikola tam má spoustu kamarádek, tak jsem jí sithla jen pozdravit a Vašek dělla, že mě nezná ani na pozdrav neodpověděl. Ale v září to snad bude lepší. Doufám. Musí.

Tak zatí ahoj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která je Vaše nejoblíbenější Čarodějka?

Prue
Piper
Phoebe
Paige

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama