Březen 2010

2. Kapitola- Sylva

19. března 2010 v 20:54 | Beltrix |  Povídka- o všem co mě zrovna napadne
Ahoj lidi, tak je na čase dohnat resty, takže doháním....

Stála nahá před zrcadlem a prohlížela se. Hezky od hlavy až k patě. Ne... nebyla to typická kráska, za kterou se otočí každý muž, byla spíš šedá nevýrazná myška, i když za ty roky po Kristiánově boku se z ní stala chvílemi i barevná kočka, která se nebojí vytáhnout drápky. Občas to bylo potřebo. Źít s bohatým mužem mělo své výhody- na nedostatek peněz si rozhodně stěžovat nemohla, o společenské prestiži nemluvě. Nevýhodou bylo to, že většina žen, jež zjistily s jak bohatým mužem mají tu čest se začala chovat jinak. Koketně. Kristián odolavál, nebo si to alespoň Sylva myslela. Teď viděla, jak byla naivní. Po tváři jí steklo několik slz. Zavrtěl hlavou a začala se oblékat, jen, co byla hotová, vešel do pokoje její manžel se synem, který jí skočil do náruče.
"Maminko, maminko.. já jsem málem šláp na mořského ježka!" vykřikoval chlapec s očima navrch hlavy.
"Vážně? Tak to je dobře, že jenom málem, protože jinak by tě to moooc bolelo," pohladila ho po vlasech a on odhopsal do svého pokojíku si hrát.
Kristián se na manželku jen letmo podíval a začal se převlékat.
"Sylvo? Carslonovi by s náma chtěli povečeřet, tak se připrav," řekl a odešel do koupelny. Jeho manželka si sedla na postel a řekla si, že teď brečet nebude.

Láska

18. března 2010 v 18:06 | Beltrix |  Školní deník
Ahoj lidi,
tak v poslední době nemám na nic náladu. Utápím se v myšlenkách na Něj, promítám si fantazijní představy, které se nikdy nestanou skutečností a je mi smutno. Ano... i mě trefil AMor svým šípem, bohužel mého vyvoleného ne. Trápí mě to, ale co můžu dělat? On sotva ví, že existuju, tak co. A když mu to řeknu, tak ztratím skvělého kamaráda.