Prosinec 2009

Pohádky se stávají skutečností

16. prosince 2009 v 19:38 | Beltrix |  Školní deník
Ahoj lidi,
promiňte, že jsem tu dlouho nebyla, ale byla jsem dost v p****i. Možná se divíte, co že jsem to zvolila za nadpis, ale je to holý fakt. Vždycky jsem si myslela, že ty kecy o zastavení světa kolem nás, bolestí u srdce a takovýto ty romantický povídky jsou blbost. Spletla jsem se.
Předevčírem jsem jela busem domů s Pamduš a narazily jsme na téma P.P. Vím, že se jí už delší dobu líbí, já jsem ho vždycky brala jako kámoše, tak proč když mi řekla, že já bych se k P. nehodila, tak jsem se cítila tak mizerně? Proč jsem se pak už jen falešně usmívala a přikyvovala jí na to, že se k sobě oba hodí? Proč?
A proč mi vadí, že mě už Péťa neprovokuje, že mě nezdraví: "Čau lásko" že mě neoznačuje za svoji holku, přestože vím, že mě jenom chtěl naštvat? Proč mi to najednou chybí?
Proč jsem si vždycky myslela, že hra "na kočku a na myš" je jenom v dívčích románech? Proč jsem nepokládala bolest srdce za skutečnou? Proč?

Mikuláš ztratil plášť...

6. prosince 2009 v 13:56 | Beltrix |  Školní deník
Ahojky,
byl jsem tu, přijdu zase zdraví Vás Váš Mikuláš.

Včera chodil Mikuláš, to asi víte. My jsme se domluvili s Markétkou, Verčou, Janinou, Vojtěchem jako čerty a Ivču jsem přemluvila na mikuláše. Vydělali jsme přes 200Kč, spapali jsme sladkosti, byla sranda. Prostě příjemně prožitej večer.