Další ř.

19. května 2009 v 20:52 | Beltrix |  Řetězáky aneb co o mně ještě nevíte
Ahojky,
mám tady pro Vás další řetězák, nevím jestli ho pochopíte, ale pro mě je hlavní, že JÁ vím o co jde:

Přátelství/Láska: Přátelství- teď momentálně mám jen Verunku, s Ilonkou je to hrozný a už se to nejspíš nezlepší. Je to hodně špatný, protože lidi ze třídy jsou totální magoři. Všichni. Bez přátel to jde těžko. Lásku jsem ještě v pravém slova smyslu nepoznala, a tak nevím o co přicházím. Vím jednu jedinou věc- pravé přátele by si měl člověk hlídat jako oko v hlavě. A proto se budu snažit neztratit kontakt s Verunkou.

VKV/Ordinace v růžové zahradě: VKV- dívám se na ně už hodně dlouho. Znám je ještě z dob RP a pořád neztratily ten správný šmrnc. Ale v Ordinaci mám pořád takový minimální přehled. Na VKV se teď dívám především kvůli Andrejce-Danušce a obávám se toho jak skončí. Doufám, že ji nezabijí, ale nechají ji odjet někam na nějakou stáž nebo třeba do Švajcu za bráchou nebo do Anglie na panství. Bylo by jí moc škoda. Ovšem asi budu muset začít krapwet přepínat i na Ordinaci, poněvadž tam má hrát taky ředitelku nemocnice, ovšem- BLONDÝNU OSTŘÍHANOU NA MIKÁDOU A PŘESNÝ OPAK ANDREY.

Andrea Rubešová/Simona Wagnerová: Andrea- i když to tak na první pohled nevypadá je to neuvěřitelně citlivá ženská, umí projevit city a nadevše miluje svou dceru Kristýnu, své rodiče a víceméně i své sourozence, přestože v nich mnohdy vidí konkurenty, oni ji však vždy brání. Nejvíce napnuté vztahy jsou mezi ní a Ivankou, kvůli bratrům Karáskovým a možná ještě pozůstatky kvůli Lukášovi. S Adamem jsou konkurenti ohledně podnikání. Jasně je to megera a umí být i zákeřná, ale má i jisté meze. Kdežto Simonka je zákeřná mrcha, která se neštítí ničeho, málokdy projeví city.

Katka/Nikola: To vypadá nerozhodně. Možná asi Káťa. Nikolka je střelená a krapet rozmazlená. Katka je super kamarádka, ale připadá mi naše přátelství, takové podivné. Vadí mi na ní jediná věc- pořád se zastává kluků, když ubližují Oldovi.

Lenka/Dominika: Jasně vyhrává Dominika. Lenka je sice super kámoška, protože ale pořád každého pomlouvá a myslí si o sobě, že je ta nejchytřejší. Dominika je naproti super kámoška, sice jí nemůžu tolik věřit, ale je vidět, že ona věří mě a to mě těší. Bylo to vždycky, ale teď po tom co se s ní holky a vlastně i celá třída přestali bavit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama